6 تا از بهترین بازی‌های مسابقه‌ای-ماشینی پلی 4 در سال 2018-2019

1
بازی ماشینی مسابقه ای

در این مطلب، ۶ راننده مسابقه‌ای کنسول پلی ۴ استیشن که شما باید امتحان کنید را به شما معرفی می‌کنیم. این بازی‌ها طبق مجلات معتبر لایف وایر و نظرات کاربران جهانی می‌باشد.

در مطالب قبل نکات مهم قبل از خرید بازی های پلی ۴ را به شما یادآوری کردیم و ۹بازی برتر و جدید برای پلی استیشن۴ که باید برای کودکان را هم معرفی کردیم. اما اگر شما طرفدار بازی‌های مسابقه‌ای هستید، در سال ۲۰۱۷ شما خیلی در گذشته، بازی‌های مسابقه‌ای مثل سِگا و اسکریمر خیلی جذاب بودند؛ اما خیلی تجربه‌های واقعی ایجاد نمی‌کردند؛ اما با سرعت سال ۲۰۱۷، شما بازی مسابقه‌ای خوبی را تجربه می‌کنید. مخصوصاً اگر یک Ps4 داشته باشید.

http://cdn2.alphr.com/sites/alphr/files/styles/insert_main_wide_image/public/2017/10/gt_sport_review_scapes_10_0.jpg?itok=qktNGYt9

بازی‌هایی از قبیل project cars20,Gt sport و Assette carsa سطوحی از جزئیات و واقع نمایی را ایجاد می‌کند که شما هرگز در گذشته فکرش را هم نمی‌کردید؛ اما هنوز بازی‌هایی برای مسابقه دهنده‌های معمولی وجود دارد؛ بنابراین اگر شما سرعت‌های زیاد را ترجیح می‌دهید، برای شما بازی‌های مسابقه‌ای وجود دارد. من بازی مسابقه‌ای کرده‌ام. نه خیلی زیاد، حدود ۲۰ سال پیش بنابراین بازی‌هایی آسان‌تری برای شما ساخته شده است. من فهرستی از بهترین بازی‌های مسابقه‌ای در Ps4، ۲۰۱۷ برای خرید آماده کرده‌ام.

۱-بازی GT SPORT- Gran Turismo

احتمالاً مشهورترین بازی مسابقه‌ای تا الآن است؛ و بعد از چهار سال انتظار، برای ps4 ارائه شد که در مجموع شامل ۱۶۲ ماشین و ۲۷ مسیر است و تقریباً محتوای بازی‌هایی مثل projects car2 یا Assettocorse را عرضه می‌کند. در واقع GTSpart، بیشترین تجربه مسابقه زیر آب که تا حالا ساخته شده است را به شما می‌دهد. با گرافیک‌های قبلی، ماشین‌های مفهومی انحصاری حالت espart پشتیبانی شده خیلی خوب.

اگر شما عاشق بازی‌های مسابقه‌ای هستید، حتماً آن را خواهید خرید و مهم نیست که ماشین‌های کلاسیک ندارد. بررسی‌های من درباره GTS port را اینجا بخوانید.

۲- بازی project cars2

Project cars2 ممکن نیست که پشتیبانی از دیگر مسابقه دهنده‌ها را داشته باشد؛ اما این بهترین بازی برای دوستداران ماشین است. اگر چه شامل مقداری از مسابقه دهنده‌های GTSport است، project cars2، دارای فاصله های بیشتری است.

مطلب مشابه: معرفی ۵ بازی برتر اتومبیل‌رانی-مسابقه ای جذاب در سال ۲۰۱۸ +فیلم

و ماشین‌های کلاسیک مربوط به دهه ۷۰، ۸۰، ۹۰ در اینجا وجود دارد و همچنین شامل جاده‌های شمایلی برای بعضی از معروف‌ترین ماشین‌های مسابقه‌ای است اون صرفاً مالی نیست و شما می‌توانید بررسی‌های من را برای فهمیدن علت بخوانید؛ اما کسانی که عاشق ماشین و مسابقه هستند project2، توقفگاه‌های گوناگون و جزئیات دارد که پیروزی را سخت می‌کند.

۳- بازی Dirt

Dirt یکی از بهترین بازی‌هایی که اخیراً بازی کردم؛ اما اون چطور به‌وسیله Dirt تحت‌الشعاع قرار گرفته است. گرافیک بالاتر است. با مراحلی در روز و شب که به نظر واقعی می‌آیند و در این زمان محتوای بیشتری برای ارائه دارد. اگر شما می‌خواهید به‌صورت آنلاین بازی کنید. حالتی را Dirt پیدا خواهید کرد که به شما این اجازه را می‌دهد و اون بسیار شگفت انگیز است. در حالت شبیه سازی، نگه داشتن ماشین در جاده، سخت است و هنگامی که شما آن را درست انجام دهید فوق‌العاده است، اما در حالت دیگر، همه چیز هیجان انگیز و لذت بخش است. اگر شما هنوز هم رالی را دوست ندارید. شما قطعاً Dirt را خواهید خرید.

۴- بازی Assetto corsa

اگر شما طرفدار بازی‌های شبیه سازی شده هستید، Assetto corsa برای شما ضروری است. ماه‌ها تأخیر در Ps4 و xbox, باعث شد تا طرفداران مسابقه سرانجام بار سال راهش را روی کنسول بسازند دادن واقع‌گرایانه‌ترین بازی هست که تا به حال انجام داده‌ام. طیف وسیعی از ماشین‌ها و جاده برای رانندگی وجود دارد، شامل مسیر شخصی من، Brands Hatctsà و Dcc هایی که همیشه آزاد هستند.

چند بازیکن روی Assetto عالی است و گرافیک به‌خوبی بقیه بازی‌های موجود نیست ولی در مجموع بهترین بازی شبیه سازی که شما در سال ۲۰۱۷ می‌توانید بخرید است.

۵-بازی Dirt Rally

ممکن است Dirt، این بازی را تحت‌الشعاع قرار داده باشد اما Dirt Rally هنوز هم یک بازی عالی است. این بازی ممکنه که مجوز قانونی بازی wRc را نداشته باشد، با دست‌کاری خوب و توجه به جزئیات را داراست.

با زمان اتومبیل و تعویض کننده، این بازی به‌عنوان و یکی از بهترین تجربه‌های رانندگی در آب عرضه می‌گردد؛ و آن حتی یک psvrdv اختیاری واقعی دارد.

۶- بازی F1 2017

http://cdn1.alphr.com/sites/alphr/files/styles/insert_main_wide_image/public/2017/08/f1_2017_review_ps4_xbox_one_4.jpg?itok=xaVJsxsN

هرساله، کدمسترها یک نسخه جدید از بازی فرمول ۱ رسمی منتشر کنند که یکی از بهترین‌های امسال است ‌. در حالی که در ظاهر، خیلی شبیه به بازی سال قبل است. مشخصات FI 2017 به‌طور زیادی به‌صورت دستی اصلاح شده و ماشین‌ها و جاده‌هایی از مسابقات قهرمانی این سال است. بهترین چیز درباره FI 2017، گنجایش ماشین‌های fi کلاسیک است.

اگر شما مثل من طرفدار FI هستید و می‌توانید ماشین این سال را بدانید و پس آن را با ماشین‌های شمایلی مقایسه کنید، کافیه این بازی را بخرید.

مطلب مشابه: ۸ تااز بهترین بازی های پلی استیشن ۴ برای دختران زیر ۱۰ سال از نظر مجله لول اسمک

در گذشته، بازی‌های مسابقه‌ای مثل سِگا و اسکریمر خیلی جذاب بودند، اما خیلی تجربه‌های واقعی ایجاد نمی‌کردند؛ اما با سرعت سال ۲۰۱۷، شما بازی مسابقه‌ای خوبی را تجربه می‌کنید مخصوصاً اگر یک Ps4 داشته باشید.

 

یک دیدگاه

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید