معرفی 16 تااز بهترین بازی های کامپیوتری سال 2018 (به انتخاب کاربران جهانی)

33
بازی anthem برای کامپیوتر

در این پست ۱۶تا از بهترین و جدیدترین بازی های کامپیوتری در سال ۲۰۱۸ را به انتخاب کاربران و گیمرهای جهانی وایرانی به شما معرفی می کنیم.

بهترین بازی های رایانه ای سال ۲۰۱۸ کدام است؟ سال ۲۰۱۸، سال تغییر و عدم اطمینان است. این بدان معنی است که زمان خوبی برای بازگشت به دنیای بازی های ویدئویی است و منتظریم دنیای واقعی بتواند خود را با این وقایع هماهنگ سازد. مدام می شنویم تعداد ۲۳۹۰۰۱ بازی رایانه ای هر روز منتشر شده است. در اینجا بهترین بازی های رایانه ای سال۲۰۱۸ وجود دارند.

۱-بازی Resident Evil 7

در ساعت اول بازی تحت عنوان Resinaissance، بعضی از شیاطین را فرا میخوانید و با یک پیچ گوشتی یا با یک اره برقی حمله می کنید و ​​ناگهان غافلگیر می شوید.

با توجه به تغییر چشم انداز به شخص اول، کشف وحشت نزدیک تر می شود. توسعه دهندگان را قادر می سازد تا زندگی را به یک سری بیماران بسپارند و در عین حال اجازه می دهند که فضا برای ریشه های وحشت بقا از طریق طراحی سطح و مکانیک خود باقی بماند. خانه ویران شده ای که در طی Resident Evil 7 پیدا می کنید زیبا نیست. در این بازی ترس واقعی را تجربه خواهید کرد.

خرید اینترنتی این بازی با بهترین قیمت

تریلر

۲- بازی برای افتخار- For Honor

best games 2017 For Honor

ماهیت بازی مبارزه، تقطیر و کاملا دارای ژانر غیر منتظره است. یکی از مدرن ترین و جالب ترین بازی هایی است که در تمام عمرتان مشاهده کرده اید! بازی قابلیت چندنفره شدن و همچنین انجام بصورت آنلاین را دارا می باشد.

تریلر

۳-عذاب وجدان- Torment: Tides of Numenera

best games 2017 Torment Tides of Numenera

کنجکاوی گربه را به قتل رسانده است این همان چیزی است که ضرب المثل ها به ما می گویند. اما هنگامی که مرگ به یک ضربه ی ساده در جاده تبدیل می شود، آیا شما را از پذیرش کنجکاوی و موارد عجیب و خطرناکی که نهمین دنیای مجازی را ارائه می دهد بازمی دارد؟

جزر و مد Numenera فوت و فن جاودانه را از همتای خود می گیرد اما در مرکز جهان خود، Numenera خود را از موارد عقب مانده از نظر تمدن بسیار پیشرفته تر می داند. شما برای یافتن و درک از ابزارهایی استفاده می کنید که شما را از وضعیت سکون خارج می کنند. با منفجر کردن مواد شیمیایی مانند یک کابوس پیش رانی می کنید.

درست مثل داستان Torment که در مورد میراث هشت دنیای خوب و بد بود، این بازی توسط یک تحول اسرار آمیز و غیرواقعی خداوند پیش رانده می شود. بسیاری از بازی ها فرد را امیدوار می کنند؛ ولی Torment واقعاً یکی از بهترین بازی های سال ۲۰۱۸ است.

تریلر

۴-تک تیرانداز نخبه – Sniper Elite 4

best games 2017 Sniper Elite 4

هرگز تعجب نکنید که اگر یک اسکار برای بازی های ویدئویی وجود داشته باشد. احتمالاً بسیاری از بازی های واقع گرایانه اجتماعی در مورد بی عدالتی و فاجعه تاریخی در فوریه هرسال روی کار می آیند. برای نمونه، Sniper Elite 4 هرگز به یک هدف محدود نخواهد شد و به طرق مختلف باعث می شود تیرانداز بزرگترین قدرت خود را نمایش دهد. شورشیانی که سعی در بهتر کردن جهان دارند.

خرید اینترنتی این بازی با بهترین قیمت

تریلر

نکته مهم! حتما سری به فروشگاه ما بزنید-جدیدترین و بهترین بازی ها را با کمترین قیمت ممکن برای شما گلچین کرده ایم!

۵-شب در جنگل- Night in the Woods

best games 2017 Night in the Woods

بازیگران برای از بین بردن حیوانات با سبک هنری کارتونی شاد شما را از وضع ناخوشایند شب در جنگل به عنوان یک قطعه شگفت انگیز و بالغ از داستان و مطالعه شخصیت عمل می کنند. البته اگر گشت و گذار خود را با هیولاها تجربه کنید زندگی عجیب و غریب می شود. در واقع شما با بازی واقع گرایانه ای در دنیای بازی های ویدئویی روبرو هستید. با این حال، یک بازی که در آن گربه ها، پرندگان و خرس های کارتونی با کمترین عزت نفس، مسائل بهداشت روانی، بیگانه بودن، و مدیریت روابط دشوار حضور دارند حداقل یک تجربه جدید در فرم های سنتی مانند فیلمنامه Ken Loach به شما می دهد. این یک ماجراجویی شگفت انگیز نیز هست. در ابتدا پیشنهاد می شود این بازی را انجام دهید تا به اعتبار آن پی ببرید.

تریلر

۶-بازی Nier: Automata

همکاری Taro Yoko و Platinum Games در فضای بازی های جهانی در برابر موجب موفقیت کامل شده است. Nier به طور اتوماتیک قوانین و مقررات ژانر را رعایت می کند و داستان مرگ و دوستی را از طریق دو نینجای سیبورگ دنبال می کند. این بسیار شبیه دنیای Ubisoft است که چندان قابل ارتقا نیست. Nier: Automata الهام بیشتری از Zelda گرفته است. آیا هنوز ما به آن اشاره کردیم؟ ، نه؟ آه، خوب، آره، این موضوع غیر قابل پیش بینی را می توانید تصور کنید و به خوبی ارزش سه بازی را حداقل برای لذت بردن از بازی مناسب با وجود۲۶ انتهای کلی می شناسید.

تریلر

۷-بازی The Surge

best games 2017 the surge

Dark Souls III ممکن است رکورد RPG بازی هاروارد را در سال ۲۰۱۶ بشکند. اما زمان این موضوع را مشخص خواهد کرد. فراتر از این The Surgeاست که توسط همان تیم طراحی و ساخته شده است که در Soul clone Lords of the Fallen حضور داشته اند. Surge به مبارزه وحشیانه و چالش برانگیز ارواح می پردازد و آخرالزمان را با زامبی های پوشیده و روبات های ذوب کننده ی خیالی به تصویر می کشد.

موارد فنی و ویژگی های مهم NowSoftware در اینجا وجود دارند: مبارزات اولیه که می تواند شما را با یک ضربه نابود کند، مبارزه با رئیس بی رحم، داستان های زیست محیطی، از دست دادن تمام پول خود. اما Surge لایه های زیادی از ایده های خود را مطرح کرده است. یکی از مهمترین آنها سیستم ناقص و قانع کننده ای است که شما با ساختن دشمنان خود و چرخ دنده های جدید برای تفکیک دشمنان خود استفاده می کنید. این نیز یک داستان مناسب فراتر از سرنخ هایی است که در مورد محیط های آن پوشانده می شود (دروازه های خود را برای طرفداران تیره های روح پایین می اندازد). جنبه ی سینماتیک این بازی مربوط به این امر است که Surge داستان کاملی نیست.

خرید اینترنتی این بازی با بهترین قیمت

۸-شکار- Prey

Arkane اخیراً خود را به عنوان مدیران بخش های همه جانبه با سری Dishonored خود ثابت کرده و توسعه دهندگان آن هیچ نشانه ای از کاهش شکار نشان نمی دهند. این بازی با ترسناکی موحش، دقیق و دوست داشتنی به مانند System Shock 2 و Deus Ex از شما می خواهد اسرار تاریک ایستگاه فضایی Talos 1 را بررسی کنید. تاریخ ایستگاه شما را با پیچ و خم آزمایشگاه ها، واحدهای زندگی، راکتورها و حتی باغ ها مشخص می کند و چگونگی پیوند بین آنها یکی از بزرگترین نقاط قوت بازی Arkane است که با مسیر هواپیما و بسیاری از راهروها مشخص می گردد. شما می خواهید هر اینچ از آنها را بررسی کنید، زیرا نه تنها اقلام جدید هر اتاق و آرم های صوتی و جزئیات زندگی خلبان اخیرا مرده را بلکه دشمنان را می توانید تغییر دهید.

شما می بینید، Talos 1 به Typhon آلوده شده است و سایه بیگانگان در همه جا وجود دارد. اغلب اوقات، شما حتی نمی دانید آنها وجود دارند. تقلید تایفون می تواند در مورد هر شی در بازی باشد مانند فنجان قهوه، صندلی ها و حتی بسته های بهداشتی. این امر باعث می شود تمرینی در کنترل پارانویا داشته باشید و این همان چیزی است که واقعا برگرفته از بازی Prey در نظر گرفته می شود.

۹-آنچه از ادیت فینچ باقی می ماند- What Remains of Edith Finch

best games 2017 pc what remains of edith finch

ما به یک نقطه رسیده ایم که احساس اعتماد به نفس داریم و قدم زدن می دانیم و این چیزی است که باعث می شود که ادیت فینچ چنین پیروز باشد: این ثابت می کند که ما نمی توانیم عامل شکست است. در بازی ادیت، شما به معنای واقعی کلمه به خانه برای تاریخ غم انگیز خانواده خود نگاه می کنید. اما به جای بررسی کابینت و خواندن دفترچه خاطرات به خلاقیت محض روی می آورید.

این داستان ها از نظر مجموعه ای از عکس های عجیب و غریب و کاملا متفاوت از لحاظ مفهوم، لحن و پیامد متفاوت هستند. شما در یک حمام درهم ریخته ی یک کودک نوپا ساکن خواهید شد، یک هیولای دریایی گوشتخوار زیر تخت زندگی می کند، یا در سرتاسر سرزمین های خارجی به عنوان یک پادشاه معشوقه روزگار می گذرانید، و خیلی بیشتر. چندین نسل از خانواده Finch در مدت زمان دو ساعته بازی بررسی می شوند. با اینکه شاید احساس خستگی کنید اما احساس می کنید شاهد پیشرفت واقعی در روایت های ویدئویی هستید و این یکی از بهترین بازی های رایانه ای سال ۲۰۱۸ است.

تریلر

۱۰-زندگی عجیب است: قبل از طوفان- Life is Strange: Before the Storm

best games of 2017 life is strange before the storm

قبل از طوفان فقط یکی از بهترین بازی های رایانه ای سال ۲۰۱۸ نیست. این کار به عنوان پیش زمینه ای برای Dontnod در سال ۲۰۱۵ است. اما به اعتقاد بسیاری از کاربران، مانند یک داستان ساده احساس نمی شود. این کار به بررسی ارتباط Chloe سرکش و هدف عجیب و غریب او، Rachel Amber می پردازد. آنها از طریق اندیشه ها، احساسات و تم ها حرکت می کنند و به کار خود اطمینان دارند.

شما در کنار روایت فوق العاده جدید از تخم مرغ عید پاک و خدمات ارزنده برای شخصیت ها آرزو می کنید که بتوانید زمان بیشتری با آن ها صرف کنید. داستان این بازی تمام شکافهای موجود را پر می کند و موجب کشف فضای خود می شود. در برخی موارد، قبل از طوفان زندگی با سفر عجیب و غریب شروع می شود. اما به اعتقاد بسیاری از افراد این بازی یک ماجراجویی شاد به نوبه ی خود است.

 ۱۱-بازی Ode

best games 2017 pc ode

Ubisoft Reflections ‘Ode یک بازی همراه با موسیقی اما در دنیایی دور از گیتار های پلاستیکی و درام های اسباب بازی های لاستیکی است. هر سطح، اساساً یک آهنگ خاموش است. Ode از شخصیت های اصلی این بازی است که شما توسط او مسواک زدن در برابر ساکنان نحیف، قارچ روشن رنگی، و گل های بلند که توسط زنگ ها پر شده اند و شبیه به چتر دریایی هستند را می بینید. این گیاهان سازهای ترانه هستند: درام ها، سنج ها، باس، گیتار، و در مورد یک نقطه ی انفجاری که به سمت شما رجوع می کنند و با “فقط یک بوسه” پیش می روند.

Ode مانند تکامل منطقی از پلتفرمر بی نظیر رشد خانه و رشد یک جهان لمسی است که شما را در داخل یک منظره صوتی قرار می دهد. شما خیلی سعی نکنید تا در خانه Ode بمانید؛ آن را در قلب خود تثبیت کنید.

۱۲-ربوبیت: گناه اصلی ۲- Divinity: Original Sin 2

best games 2017 pc divinity original sin 2

این کاملا بی خطر است که بگوییم که، علی رغم کمبود Kickstarter کوچک، Divinity: Original Sin 2 فقط یکی از بهترین بازی های رایانه ای ۲۰۱۸ نیست، بلکه جاه طلبانه ترین RPG این دهه نیز می باشد. دنیای عجیب و غریب Rivellon به عنوان محلی برای مجموعه ای از داستان های عمل می کند و به عنوان یک عرصه ی گسترده با مسیر و امکانات است. شما می توانید در جنگ هایی که در آن تمام مناطق نقشه زمین در آتش ملعون است و ساختمان های گرافیتی با شبکه های عنکبوتی چرخش انسان دیده می شود شرکت کنید. شما حتی ممکن است یک اسکلت ارواح را مجبور کنید یک سطل را روی سر خود بپوشد تا شهروندان وحشتزده مورد حمله قرار نگیرند. حتی ممکن است که نخستین رئیس بزرگ را شکست دهد و بارها و بارها او را با پرتره خود به هدف برساند.

این فقط در مبارزات داستان است. فراتر از داستان حماسی گسترده گناه ۲، یک جنبش XCOM سبک PvP است که به همان اندازه عمیق است و سیستم مبارزه باور نکردنی این بازی اجازه خواهد داد تا آزادی کامل تبلت Dungeons و اژدها با جایزه اضافه شده از گرافیک و صدای فانتزی باشد. این یک بسته شگفت انگیز است و در سالهای آینده به ذهن و روی درایو سخت باقی خواهد ماند.

۱۳-بازی Opus Magnum

best games 2017 pc opus magnum

هر پازل Opus Magnum منجر به ساخت یک ماشین از قطعات متصل می شود. برای اکثر بازی ها شما و مخالف خود را در وضعیت بدی قرار می دهند و این همان گناه شماست. اسلحه هایی که واکنش دهنده ها را جمع می کنند از همگام سازی، همپوشانی و انفجار ماشین خارج می شوند. هر دو طرف به طور منظم یک عنصر را منتقل می کنند و سعی می کنند همانند آن ها را بگیرند و در یک لحظه آن را در جهت های مختلف بکشند. دنده عملگر ساق پا عناصر را سریعتر برداشت می کند تا بتواند آنها را خاموش کند.

شکستن غایت بازی است. اما پس از یک لحظه دستگاه قابل شکستن نیست. جایی که، برای یک ثانیه تقسیم، ساعت کار به آرامی در محل اسلاید حرکت می کند. تنظیمات کوچک اجازه می دهد دستگاه به پیشرفت کمی بیشتر به هدف نهایی خود، کار برای مدت طولانی تر قبل از شکستن بعدی، بپردازد و حتی هنگامی که شما لحظه ی Eureka را ضربه می زنید، شما ادامه می دهید؛ این یک بازی است که شما را تشویق می کند تا با یک پازل باقی بمانید حتی پس از اینکه یک راه حل داشته باشید، شما را وسوسه می کند تا آن را تصحیح کنید. Opus Magnum یک بازی است که به شما کمک می کند خودتان را برای خودتان بنویسید.

۱۴-بازی ندای وظیفه: جنگ جهانی دوم- Call of Duty: WWII

best games of 2017 cod ww2

برای کسانی که اولین روزهای این سری را به یاد می آورند، این بازی به عنوان یک شگفتی بزرگ به نظر نمی رسد. Call of Duty می تواند به دوره ای که آن را تأسیس کرده است، بازگردد. کمپین مبارزه با جنگ جهانی دوم به عنوان بزرگترین ترفندهای پیشبرد متحدان برلین به شمار می رود: سواحل نرماندی را طوفان فرا می گیرد، پاریس را آزاد می کند، الاغ خود را در آردن ها فرو می کند و از راین عبور می کند. پیش از این، چهره های معروف در تلاش برای مراقبت از کمپین خود، هستند. به جای آن، شماره گیری را از ۱۱ برگردانده و بازیکن را به دیدگاه محدودی در مورد جنگ میان یک تیم پنج مدافعی پایدار می رساند.

خرید اینترنتی این بازی با بهترین قیمت

۱۵-بازی PlayerUnknown’s Battlegrounds

best games of 2017 pubg

ممکن است جزئیات این بازی دقیق باشد اما زیبایی واقعی PlayUnknown’s Battleground در سادگی آن است. این که آیا شما مفهوم بازی گرسنگی را میدانید؟ noughties سینمای ژاپن، یا یک بازی فروتنانه پنهان کنید و در زمین بازی مدرسه جستجو کنید. همه می دانند که چه باید بکنند. به محض اینکه از هواپیما رها شد: آخرین بازیکن ایستاده است. این فرض ساده، با وجود اینکه یک بازی شگفت انگیز از لحاظ نظامی عمیق است، برخی از بازیکنان آن معمولا نادیده گرفته می شوند. هر استراتژی که شما اتخاذ می کنید، یک بازی استاندارد از شما می خواهد که ده ها تن از گزینه های ریسک / پاداش دهی، تمام اهمیت وجودی، ۳۰ دقیقه استرس استدلال و پارانوئید است. PUBG یکی از بهترین بازی های رایانه ای سال ۲۰۱۸ است زیرا اجازه می دهد تا شما در قالب تیرانداز چند نفره بازی کنید با این وجود شما می خواهید انفرادی یا با یک تیم باشید و تمام اسلحه هایی که در هر انبار در حال انفجار یا سقوط در یک انبار هستند و پیامدهای واضح و قطعی دارند در این بازی حضور دارند.

۱۶-بازی Wolfenstein II: The New Colossus

می توان اذعان داشت بهترین بازی رایانه ای سال ۲۰۱۸، در مورد یک مردی بود که یک خزانه دار را به چهره سربازان نازی می کشید. مردی که در اطرافش روی اسکیت اجرا می شود، کلاه، زره پوش، بسته های پزشکی و مهمات مانند یک Dyson گوشتی را نگه می دارد. Fella که می تواند کل قایق U را پر از دشمنان در حال چرخش در اطراف در صندلی چرخدار و پوسیدن از طریق یک لوله بکشد. بله، ما در مورد Wolfenstein II: The New Colossus و شخصیت های داستان و شخصیت های آن صحبت می کنیم.

این ها ۱۶ تا از بهترین بازی ها در سال ۲۰۱۸ بودند. شما هم اگر جای بازی یی را در این لیست خالی می بینید در بخش نظرات به ما معرفی کنید.

 

33 دیدگاه ها

 1. سلام یه بازی داشتم ماشینی بود که چند سال پیش بازی میکردم که یهracing داشت تو اسمش الان دارم دنبالش میگردم گیم پلی اش هم به این شکل بود که ماشینت رو با مسابقه با یه شخص به صورت افلاین ارتقا میدادی مثلا برچسب میگرفتی انجین ترمز بدنه نیترو و تا ای وی میتونستی ارتقا بدی گاهی هم سوییچ یه ماشین میبردی اگه کمکم کنید و اسمش رو بگیید خیلی ممنون میشم

 2. با سلام و خسته نباشید من چن سال پیش یه بازی داشتم توش میتونستی سوار هر نوع ماشینی بشی هلکوپتر کنترلی داشت ک میتونستی موشک باهاش بندازی ماشین کنترلی ک باهاش تانک هارو منفجر میکردی و یه هواپیمای دیگه ک میفرستادی رو سر دشمن بعد منفجرش میکردی تو یکی از مراحلش هم بمب اتم میزنن وقتی سوار تانک تو دل صحرا هستی مال خیلی وقت پیشه 4 یا نمیدونم 5 دیویدی بود افلاین بود و چند تا هم سرباز باهات بود

 3. سلام من یه بازی تو تلوزیون دیدم اما اسمشو نگفت یه زن هست که خیلی مهارت های خوبی و جالبی داره و دنبال چیز های قدیمی میگرده اخرش هم به یه معبد میرسه تو روستا ها میره تو جنگل از کوه هم با تبر بالا میره اسمش چیه لطفا اگه میدونید بگید با تشکر

 4. سلام و خسته نباشید
  وممنون از سایت خوبتون
  امروز یه بازی کامپیوتری داخل تلویزیون نشان داد که فکر کنم ساخت چین بود ؛اسمشو اشتباه شنیدم،چیزی که من شنیدم:(کانسر آنتر)بود.
  داستان بازی یه مرد بود مو بلند بودکه یه حیوون کوچیک هم همراهش میومد توی جنگل بود کنار ساحل و اژدها میکشت صلاحش هم یه شمشیر خیلی سنگین بود.
  و یه قسمت هم نشون داد که رستوران هایی در مسیر بود که چندتا گربه براش اشپزی میکردن.
  وقتی هم میخواست بره مرحله بعدی سوت میزد اژدها میومد سوارش میکرد.
  اگه کسی میدونه لطفا بگه خیلی دنبال بازیشم لطفاااااا

 5. سلام دوستان من چندین سال پیش بازی ایکس من رو بازی کردم خیلی خوشم اومد توی اون مایه ها با گرافیک بالا کسی بازی سراغ داره ؟

 6. سلام دوستان من دنبال یه بازی میگردم که یکمی قدیمی هم هست یه اتفاقایی سطح زمین میوفته همه چی نابود میشه همه میرن زیر زمین اونجا هم یه موجودات عجیبی هستن که باید بکشی شخصیت اصلی یه چیزی تو دستش داره مثل فال اوت 4 ولی میتونه باهش بعضی از چیزا رو بازسازی کنه مثلا یک قسمتش یادمه باید یه پل که خراب شده بود باز سازی میکردی که یه ماشین بزرگ باید میومد از روش رد میشد واگه ماشین نابود میشد باخت میدادی بعد تو بازی هم سلاح سرد بود هم سلاح گرم پتک داشت و… تقریبا اخرای بازی هم میرفتی سطح زمین وفک میکنم یکی دوتا کرم بزرگ بودن که باید میکشتیشون دوستان این بازی که میگم metro نیست بازیش . ممنون مشیم اگه کمک کنید پیداش کنم

 7. سلام من ی بازی داشتم که یکم شبیه کانتر بود و میشد سوار جت ،تانک،ماشین های جنگی و …. بشم و هدف این بود که پرچم های دشمن رو بیاریم پایین و پرچم های خودمون رو ببریم بالا بازی شخص اول بودش اسمش رو اگه لطف کنید ممنون میشم

 8. سلام من یه بازی داشتم اکشن و تفنگی که باید پرچم جا به جا میکردیم قدیمی بود بازیش ولی گرافیکش عالی و هر موقع هم کسی میمرد تو بازی داد میزد اهههههههههه و بازی سوم شخص بود خیلی خوب بود اگه میشه میتونید اسمشو بهم بگید. تازه هر موقع هم میرفتیم توی ماشین پرچم کنترمون بود . تنها همین جزعیات رو بلد بودم اما پیداش نکردم میشه راهنمایی کنید و اسمش رو بگید بهم ممنون…

 9. سلام دوستان چند وقتی است که بازی ای که شاید ۷ _۸ شایدم ۹ سال پیش میکردم ذهنم رو درگیر کرده ولی اصلا اسمش یادم نمیاد ممنون میشم اگر کمک کنید _ یک بازی تیراندازی امتیازی بود شلیک به سر ۳ امتیاز داشت تو مایه های گروه های کماندو های آمریکایی که به گروههای شورشی آفریقایی حمله میکردند _ چیز های شاخصی که یادم مونده اینه که وقتی کسی رو میکشتی یه صدای جیغ خاص میدادند و وقتی از ارتفاع میپریدی پایین چتر نجات خودکار باز میشد و روی زمین بسته میشد _ جون بازیکن مثل بازی های الان خودکار پر نمیشد شکل یک سرباز سبز پایین صفحه بود که با تیر اول زرد میشد _ توی باز باید دنبال جعبه های جون و مهمات میگشتی _ هر دفعه که میمردی میتونستی اسلحه تو عوض کنی – لطف میکنید اگر کمک کنید اسم بازی رو بفهمم

 10. سلام یه بازی داشتم ماله خیلی وقت پیش بود بعد مثل بازی هایی بود که توش میتونستی یک منطقه ای رو بگیری وبعدش دو تا فکشن داشت یکی انسان ها و یکی فضایی ها توش همه جور وسایل نقلیه ای هم بود ممنون میشم کمکم کنید

 11. سلام اقا من یه بازی داشتم شبیه کالاف بود خیلی شبیه کالاف بود یادمه میرفتیم با المانی ها میجنگیدیم یه جا بود میرفتیم یه پل قطار و خراب می کردیم که مال المانی ها بود یا یه مرحله دیگه بود که تو المان بودیم ما امریکایی ها برف می اومد شب بود ما کمین کرده بودیم برای المانی ها که یهو تانک و تیناشون از راه میرسه یا یه جا تو المان بازم برفی بود روز قبلش اونجا رو میگرفتیم فرداش باید مقاومت میکردیم تا یارامون برسن یا یه جا دیگه بود ما حمله کرده بودیم به المانی ها اونا یهو تانکاشون میرسه ما باید از یه مسیر پر از مین تو برف ها رد شیم و المانی ها را بکشیمو بریم ار پی جی برداریم تا تتانک هاشونو بزنیم انگار خود نسخه های کالاف بود اخه اون کاپیتان ها که تو کالاف یک هم توش بودن که تو مرحله اموزش دادنت بودن هم هستن همه سلاح های کالاف ار پی جی هاش و حتی کیفیتش هم عین کالاف بود ولی نمیدونم این بازی چیه خیلی تو کالاف ها دنبالش گشتمو پیداش نکردم اگه کسی میدونه اسم این بازی چیه خواهش می کنم بگه خیلی دنبال این بازی گشتم و نتونستم پیداش کنم با تشکر

 12. سلام یه بازی اول اکشن که حداقل تاریخ نشرش برمیگردخ به 6 یا 7 سال قبل بازی هم این جور شروع میشه که میان تو خونت و سوار اتوبوست میکنن و با چند نفر دیگه تو اتوبوسی که تو مسیر سربازا ادمای زیادی رو میکشن و یه جا که میرسی به یه فروشگاه اتوبوس چپ میشه باید کلت رو بری برداری و دو تا سرباز رو بکشی بعدش میری تو فروشکاه اون جا یه زن و مرد که جفتشون سربازن میان دنبالت …..این بازی رو چن سال پیش بازی میکردم ولی بعد از اینکه کامپیوترم رو دادم تعمیر بازی پاک شد الان دنبال اسمشم لطفا اگه کسی اسم بازی رو میدونه بگه

 13. سلام یه بازی داشتم باید یه سری بار رو توی قایق میچیدی جوری که نریزه بعد به مقصد میرسیدی و مرحله بعد الان خیلی وقته برای زنده کردن خاطرات دنبالش هستم کسی اسمش رو میدونه؟؟
  ممنون

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید