معرفی 10 تا از بهترین بازی های استراتژیک سال 2018-2019 +فیلم تریلر

4
بازی استراتژیک جدید

در این پست بر اساس امتیاز کاربران و همچنین وب سایت معتبر پی سی گیمر، ۱۰ تا از بهترین بازی های استراتژیک سال ۲۰۱۸ تا ۲۰۱۹ را بهمراه تریلر برخی از آنها به شما معرفی می کنیم.

شما چه از بازی های نوبتی خوشتان بیاید چه از یک بازی استراتژی هم‌زمان خوب (سبکی از بازی استراتژیک است که تغییرات در بازی به صورت لحظه به لحظه و بدون توقف اعمال می‌شوند)، سال ۲۰۱۸ برای شما پیشنهاد های جالبی دارد. طبیعتا چهار چوب بازی های X4 فعلی (سبکی از بازی های استراتژیک که شما یک قبیله یا دهکده را بطور کامل در اختیار دارید و سراغ غارت کردن و استعمار دیگری ها می روید) نظیر Civilization 6 و Stellaris and Endless Space 2 همچنان در طول سال به گسترش وارتقا ادامه می دهید، اما در کنار آن ها باید منتظر چند عنوان جدید هم باشید. در اینجا چند تایی را که بیش از بقیه به هیجانمان آورده و نیز چند تایی را که می توان برای سال ۲۰۱۹ و بعد از آن چشم به راه بود ذکر می کنیم.

۱-بازی Frozen Synapse 2

تاریخ انتشار: ۲۰۱۸| شرکت توسعه دهنده: Mode7

این بازی از نوع نبرد جوخه تاکتیکی خطی شکل و منظم است که در سال ۲۰۱۱ عرضه شد. طیف متناوبی از انواع اسلحه و سیستم بازی چند نفره غیر همزمان باعث برجسته شدن آن شد، اکنون هم برنامه های بعدی برای هدایت این تعارض در نبردها در شهری که به روش آیین مند تولید شده و جمعیت آن را گروه های تحت محاصره تشکیل می دهند، این کار را میکند. مثل بازی اصلی، شما با دستور العمل های راهیابی و هدف گیری در حرکت های ۵ ثانیه ای به ابزار های نئونی خود دستور می دهید سپس با فشردن دکمه (برو) شاهد اجرای دستورات خود خواهید بود. نبرد اصلی تثبیت شده اما باید ببینیم که افزودن یک فرابازی فوق جهانی شکار بقایا بر چنان تاسیسات ظریفی استوار خواهد ماند. این شهر های ساخته شده از بلور تراش خورده همین الان هم دلفریب به نظر میرسند.

۲-بازی A Total War Saga: Thrones of Britannia

تاریخ انتشار: ۲۰۱۸ | شرکت توسعه دهنده: The Creative Assembly

طرفداران (توتال وار) که منتظر بازگشت به تاریخ هستند باید در انتظار تهدیدی چون Creative Assembly debut و سری Saga باشند. این بازی از نوع بازی های Total War با تمرکز شدیدتری بر یک نقطه ی برجسته بخصوص از تاریخ است که به نام دوران پس از جنگ پیروزی آلفرد کبیر علیه وایکینگ ها در جنگ ادینگتون از آن یاد میشود. سه گروه برای جنگ برای تحت کنترل درآوردن جزایر بریتانیا نگاه داشته میشوند اما کشور در مقیاس های بسیار بزرگتر از آنچه قبلا در Total War دیده ایم واگذار میشود. نگاهی به نقشه موجود در ویدئوی پایین بیندازید تا ببینیدچگونه این بازی به طور مفصل و جزئی بر روی قلمرو زوم و به اکتشاف آن میپردازد.

شاید برای تان جالب باشد! لیست ۱۰ بازی نوستالژی و کاملا خاطره انگیز کامپیوتر

۳- بازی BattleTech

تاریخ انتشار: اوایل ۲۰۱۸ | شرکت توسعه دهنده: Harebrained Schemes

ما تا به این لحظه از همه ی چیزایی که در این بازی جنگی فنی دیده ایم خوشمان آمده است. نصف وقت شما به جنگ با دشمنانی میگذرد که دارای جوخه ای از فنون سفارشی پیشرفته میگذرد و نصف دیگر به مدیریت سازمان تجاری خودتان در دنیای پیچیده ای که خیانت خطر دائمی به شمار می آید. برای اطلاعات بیشتر مصاحبه ی مارا با (نمایشگاه بازی های کامپیوتری) بخوانید که در آن در مورد پایگاه وطنی و فرابازی استراتژیکی که ماموریت هارا با یکدیگر ادغام میکند بیشتر یاد گرفتیم. از آنجا که خالق این بازی BattleTech/MechWarrior می باشد، طرفداران همیشگی دنیای (بتل تک) میتوانند منتظر برداشت مفصل و واقعی از دنیا باشند.

۴- بازی Into the Breach

تاریخ انتشار: احتمالا اواسط ۲۰۱۹ | شرکت توسعه دهنده: Subset Games

این بازی از نوع بازی هدی جنگی تاکتیکی نوبتی است که براساس شمارش نوبتی محدود تنظیم شده است. در هر نبرد تنها چیزی که باید انجام دهید زنده بیرون آمدن از یورش موجودات عظیم الجثه ای است که از زیر سطح سیاره بیرون می آیند، اما در حالی که بسیاری از بازی های استراتژی برای خلق درام و دوراهی هدی تاکتیکی به ریختن تاس و شانس تکیه دارند، این بازی هرچیزی به شما نشان میدهد. شما دقیقا میدانید که هر دشمن قرار است کجا و چطور حمله کند و قرار است چقدر خسارت وارد کند. سپس این به عهده شماست که سری بدون نقصی از حملات را برای عقب راندن دشمنان در اطراف میدان جنگ در نظر بگیریدو با امتیاز بی نظیر –XP- آن ها را قعلع و قمع کنید.

شاید برای تان جالب باشد! ۱۷تا از بهترین بازی های ایکس باکس وان که در سال ۲۰۱۸ و ۲۰۱۹ وارد بازار خواهند شد

۵- بازی Phoenix Point

تاریخ انتشار: ۲۰۱۸ | شرکت توسعه دهنده: Snapshot Games

این بازی ژانری است که با برداشتی جدید و هیجان انگیز از فرمول، به خلق آن کمک کرد. هدف قرار دادن اعضای بدن، تغییر دشمنان و یک نگاه جسورانه تر همگی به جدایی (فینکس پوینت) از راه اندازی های مجدد واحد (اکس کام در فیراکسیس) کمک کرد. سربازها مجهز به آمار اراده و تحمل شده اند تا ببینیم زمانی که توسط تفنگ های کوچک عقرب های بیگانه مورد اصابت گلوله قرار میگیرند، چه قدر تحت فشار و استرس هستند و نیز شاهد دسته بندی های انسانی و ترجیحات فنی خودشان خواهیم بود. البته که شما می توانید در (اکس کام) حقیقی منتظر تغییر هدف تکنیک عقرب ها برای مقاصد خودتان باشید.

۶- بازی Age of Empires: Definitive Edition

تاریخ انتشار: اوایل ۲۰۱۸ | شرکت توسعه دهنده: Microsoft

این بازی را میتوان نسخه ارتقاع یافته رویایی یکی از محبوب ترین سری (پی سی) های تا به امروز دانست. گرافیک به حدی ارتقاع یافته که با رزولوشن های مدرن خوب به نظر برسد، سرانه ی جمعیت (بازی کننده ها) افزایش یافته، می توانید حمله ی حرکتی داشته باشید، ترک صوتی ارکسترال افزایش پیدا کرده و خیلی چیزهای دیگر. این پکیج شامل عملیات اولیه و ویرایشگر سناریو است. تنها ایراد این است که این بازی منحصرا برای کامپیوترهای (پی سی) با ویندوز ۱۰ اکران میشود. امیدواریم بعدها بتوانیم شاهد گستره وسیع تری از کاربرد آن برای سایر (پی سی) ها باشیم.

شاید برای تان جالب باشد! معرفی ۱۶ تااز بهترین بازی های کامپیوتری سال ۲۰۱۸ (به انتخاب کاربران جهانی)

۷- بازی Wargroove

تاریخ انتشار: اوایل ۲۰۱۸ | شرکت توسعه دهنده: Chucklefish

این بازی خیلی شبیه بازی های پیشرفته Advance War players به نظر میرسد اما متاسفانه به شدت کمبود بازی های نوبتی شبیه این را احساس می کنیم. نبرد های ۴ گانه Wargroove’s با گرافیک پیکسل واضح به نمایش درآمده اند.

۸- بازی Abandon Ship

تاریخ انتشار: ۲۰۱۸ | شرکت توسعه دهنده: Fireblade Software

یک بازی مهیج در اقیانوس که در صحنه دریایی ای که به تدریج تولید می شود و پر از دزدان دریایی و هیولاهای بازو دار عجیب وغریب است. طی جنگ های دریایی شما خدمه ی خود را اطراف کشتی جنگی به نظم درمی آورید درحالیکه آن ها در حال بارگیری توپ ها، تعمیر سوراخ های بدنه و دفع حملات هستند. در این حال شما باید با استفاده از یکسری حملات دشمن را که از حملات مختلفی استفاده میکند تا به بادبان ها آسیب بزند، مورد هدف قرار دهید. بین نبردها باید بین بنادر حرکت کرده تا ماموریت بگیرید، امتیاز به دست آورید و کشتی خود را ارتقاء دهید.

۹- بازی Phantom Doctrine

تاریخ انتشار: ۲۰۱۸ | شرکت توسعه دهنده: Creative Forge Games

اگر با عبارت ‘Cold War XCOM’ دلسرد میشوید، این بازی جوخه جنگی تاکتیکی را در نظر بگیرید که در آن رهبری تیمی از ماموران را به عهده دارید. ماموریت شما، در صورت انتخاب، قلع و قمع ملل مختلف، احیای (مرکز اصلی) و کنار زدن ماموران دشمن است. دزدی گذینه ی ارجح است اما می توانید در صورتی که شرایط تضمین کننده باشند مسلسل بگیرید. هنوز فیلم کوتاهی از درون بازی در دست نیست اما اولین عکسهایی که از صفحه بازی گرفته شده پر از نور پردازی متغیر و تجهیزات مقطعی هستند.

شاید برای تان جالب باشد! معرفی ۱۰ تااز بهترین بازی‌های مسابقه ای ماشینی ۲۰۱۸ برای کامپیوتر

۱۰- بازی های دیگر

بازی Age of Empires 4: بدون شک یکی از هیجان انگیزترین بازی های استراتژیک آینده. با تریلر مفهومی گرافیکی محدودی که در دست داریم. می توان اینطور فهمید که احتمالا کمی دور از انتظار است، اما متخصصان ژانر (رلیک اینترتیمنت) در حال توسعه پروژه هستند، این فرصت بزرگی برای برگرداندن سنگر و استحکامات بازی های رایانه ای است.

بازی Warhammer 40,000: Gladius—Relics of War: در تاریکی مبهم آینده، جنگ برسر جادوگران است که واحد های آینده نگر به نوبت در پی نابود کردن یکدیگر جهت کسب افتخار در نبردهای مورد احترامشان هستند. اعضای وفادار (وارهمر ۴۰ هزار)، (ارکها)، (اینپریال گاردها)، (ونکرونها) در ادامه به (سنکتوس ها)، (وارماگدون) ارتقاء می یابند.

ما بهترین بازی های استراتژیک را برای همه کنسول ها گلچین کرده ایم با بهترین قیمت ممکن! (کلیک کنید)

بازی Forged Battalion: یک بازی استراتژی همزمان رنگارنگ از کهنه سربازان Petroglyph است. شما گردان خود را با استفاده از نیروی تجهیزات تشکیل می دهید، قبل از اینکه آن ها را به میدان جنگ Collective ببرید. این بازی قرار است بزودی در دسترس عمومی قرار بگیرد اما هنوز زمان نهایی مشخص نیست.

بازی Phantom Brigade: یک بازی فنی (مکانیکی) دیگر: این یکی شامل جنگ های نوبتی در محیط های قابل تخریب است و همانطور که از ژانر آن برمی آید مستلزم تجهیزات ماشین جنگی سنگین بین ماموریت ها است.

اگر بازی یی در این لیست استراتژیک از نظر شما جاافتاده است با ما در میان بگذارید.

4 دیدگاه ها

  1. سلام

    جالبه برام از وقتی اومدم سایتتون 1 ساعت گذشته و متوجه نشدم خخخخ

    هرچی میچرخم اینجا قسمت هایی که دوست دارم پیدا میکنم

    سایت خوبی پیدا کردم ولی سر سری سایتتونو دیدم حالا سایتتونو تو گوشیم سیو کردم وقتم ازاد شد میام دوباره میبینم

    ممنون

  2. سلام یه بازی استراتژیک برای کامپیوتر می خواستم که بازیش مثل جنگ های صلیبی باشه فقط ایالتی که می خواییی بگیریی مثلا بهت یه جنگ جو بده و سرباز جدید داشته باشد ممنونم می شم اگر پیگیر باشین

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید