قبل از خرید پستی بازی های جدید پلی استیشن 4 حتما این مطلب را بخوانید!

0
fake-vs-real-game

در این مطلب مهم، شما را با چند نکته که قبل از خرید پستی یا اینترنتی بازی های جدید پلی استیشن ۴ باید به آن دقت کنید جلب می کنم.

تفاوت اورجینال و کرک شده

ویدیوی زیر مثالی در این زمینه می باشد. تفاوت Frame rate یا سرعت فریم های بازی در دو نسخه اورجینال و تقلبی بازی Far cry5 را مشاهده می کنید. سمت راست نسخه تقلبی و سمت چپ نسخه اورجینال-وقتی همین ویدیو را روی مانیتور باکیفیت یا روی تلویزیون ببنید، خیلی راحت متوجه لرزشها و افت فریم های بازی فیک می شوید:

خرید پستی آنلاین یکی از راحت ترین راه های خرید بازی های پلی ۴ می باشد. شما بازی خود را سفارش می دهید و آن را درب خانه دریافت می کنید. اما چند نکته که باید به آن دقت داشته باشید:

۱- حتما بازی اورجینال تهیه کنید.

می دانیم که بازی اورجینال نسخه‌ای از بازی های رایانه‌ای است که بصورت قانونی عرضه می‌شود و هیچ محدودیتی در آن برای گیمر وجود ندارد. مثلا گیمر می‌تواند بدون هیچ مشکلی از قابلیت آنلاین بازی کردن گیم لذت ببرد، آپدیت های دوره‌ای و جدید بازی را بدون هیچ محدودیتی دریافت و نصب کند و با هیچ باگ یا مشکلی رو به رو نشود. بنابراین با خرید بازی اورجینال ps4 هیچ محدودیتی پیش روی گیمر باقی نمی‌ماند.

دقت کنید که بسیاری از فروشندگان اینترنتی بازی های پلی استیشن ۴، نسخه غیرقانونی غیراورجینال یا کرک شده را در اختیار مشتری قرار می دهند که وقتی مراحلی از بازی را پشت سر بگذارید، بازی برای شما غیر فعال می شود. آنها خیلی راحت بازی باگ دار و تقلبی را دانلود می کنند و بصورت رایتی در اینترنت می فروشند! ضمنا آنها بازی ها را هک می کنند که باعث بوجود آمدن باگ در بازی و از بین رفتن برخی مراحل آن می شود!

دقت کنید که بازی های شرکتی، ضمانت دارند. اگر بازی مشکلی موقع نصب داشت، شما با شرکت تماس می گیرید و آنها دقیق شما را راهنمایی می کنندو اگر مشکلی بود بازی را برای تان تعویض می کنند!

۲- ارسال رایگان، یک کلک!

اینکه به شما گفته می شود ارسال رایگان، مطمئن باشید که هزینه آن یا بر روی خود محصول گرفته شده است یا در قالب مالیات و … از شما دریافت می شود. این فقط یک تله تبلیغاتی است. بگردید و بهترین قیمت نهایی را از اینترنت پیدا کنید! قیمت بازی‌ها بالاست. این موضوع را نمی‌توان انکار کرد. نگذارید این موضوع مانع بازی کردن‌تان بشود. از این پس حسابی نقد و بررسی بخوانید، وب‌سایت‌های بازی را دنبال کنید و انتخابی بازی بخرید. این قول را به شما می‌دهم: یک پلی‌استیشن۴ یا ایکس‌باکس وان به همراه جی‌تی‌ای ۵ یا فیفا بخرید و تا ماه‌ها همین‌ها سرگرم‌تان خواهند کرد. بقیه‌ی بازی‌ها هم به موقع به کلکسیون‌تان اضافه خواهند شد.

هر چند ما در فروشگاه مان برخی بازی ها را باقیمت استثنایی و بسیار کم در اختیار شما قرار می دهیم. بخاطر قراردادی که با شرکت های مختلف داریم.

۳- چشمانتان و کیفیت بازی چقدر برای تان مهم است؟

حتما قبل از خرید بازی، به بخش پایینی وپررنگ شده پایین بسته بازی توجه کنید. حتما به این نکته توجه کنید چون یک بازی که تقلبی باشد شما را اذیت خواهد کرد. تصویر لرزان که چشمان شما را ناراحت می کند، صدای قطع و وصل دار و …

در گیم باز، ما بهترین و جدیدترین بازی های پلی ۴ را با بهترین قیمت ممکن و اورجینال به فروش می رسانیم (کلیک کنید)

۴- برخی شرکت ها!

دقت کنید که بازی را از چه شرکتی خریداری می کنید. بعضی از شرکت ها ممکن است بخش های بیشتری از بازی را حذف کنند و در بازار توزیع کنند، برخی از آنها تا حد ممکن بازی را بصورت دست نخورده در اختیار شما قرار می دهند! حتما منظور ما را متوجه می شوید. پس بگردید و برای هر بازی، شرکت های بدردبخور تولید بازی را انتخاب کنید.

۵- شناخت بازی

اینکه آیا بازی متناسب با گروه سنی شماست یا اینکه اواسط کار دیگر نمی توانید بازی را پیش ببرید؟ آیا به بازی های اکشن علاقه مندید یا ماشینی و …؟ دختران و پسران سلایق متفاوتی دارند.

جمع بندی

مواظب باشید و گول افراد دلال که در تمامی اینترنت فراوان یافت می شوند را نخورید. بازی های پلی۴ را با حداقل قیمت ولی بصورت شرکتی و اورجینال خریداری کنید. حتما نسخه ای از بازی را خرید کنید که توسط یک شرکت معتبر ارائه شده و قبل از خرید بازی توضیحات آن را کامل بخوانید.

در گیم باز ما بهترین و جدیدترین بازی های پلی ۴ را با بهترین قیمت ممکن و اورجینال در اختیار شما قرار می دهیم. (کلیک کنید). خرید کردن از ما راحت است. کافی است سفارش خود را ثبت کنید و آدرس بدهید یا اینکه با شماره تماس ما  ۰۹۱۹۳۲۲۶۳۲۶ تماس بگیرید و فقط آدرس بدهید. بازی درب منزل شما ارسال می شود و شما همانجا هزینه را به مامور پست می دهید.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید