تریلر بازی Battlefield 3 و معرفی کلی بازی

0
محیط بازی بتلفیلد 3

بازی بتلفیلد ۳ یکی از پرطرفدارترین بازی های کامپیوتر، ایکس باکس و پلی ۴ می باشد که در ژانر اکشن در حال حاضر حرف اول را می زند. در ادامه تریلر (دمو) این بازی را خواهید دید و یک معرفی کلی از بازی خواهید دید.

آنگونه که در ویکی پدیای فارسی می خوانیم، بتلفیلد ۳ (به انگلیسی: Battlefield 3 و به فارسی، میدان نبرد ۳) یک بازی تیراندازی اول شخص از سری بازی‌های بتلفیلد است که توسط شرکت EA دیجیتال ایلوژنز سی‌ای ساخته‌شده و توسط شرکت الکترونیک آرتز برای پلی‌استیشن ۳، ایکس‌باکس ۳۶۰ و ویندوز در ۲۵ اکتبر ۲۰۱۱ در آمریکای شمالی منتشر شد.

داستان کلی بازی

داستان طی ۹ ماه در سال ۲۰۱۴ رخ می‌دهد. بیشتر داستان در منطقه ایران و عراق است. مکان‌های دیگر شامل مرز آذربایجان، پاریس و نیویورک می‌شود. بیشتر ماموریت‌ها طی بازگویی‌های گروهبان دوم هنری «بلک» بلکبرن در جریان بازجویی در سی‌آی‌ای رخ می‌دهد و به ترتیب زمان نیست.

gameplay

کاربر در نقش چهار شخصیت بازی می‌کند بیشتر در نقش بلکبرن (Blackburn)، عضو گردان شناسایی اولیه در نیروی تفنگداران دریایی ایالات متحده آمریکا و قهرمان اصلی. دیگر نقش‌ها شامل گروهبان جاناتان «جانو» میلر، گرداننده یک تانک ام۱ آبرامز که در تهران وارد بازی می‌شود؛ ستوان جنیفر «ودج» کولبی هاوکینز، افسر سیستم‌های جنگ‌افزاری(WSO) در یک بوئینگ اف/ای-۱۸ سوپر هورنت، و دیمیتری «دیما» مایاکوفسکی، یک مأمور روسی جی‌آریو (دفتر اطلاعات اصلی روسیه).

دشمنان اصلی در بازی طرفداران سلیمان و فرخ‌البشیر هستند و همه آنها به زبان فارسی صحبت کرده و همانند نظامیان انگلیسی زبان از الفاظ رکیک استفاده می‌کنند. تنها در آذربایجان و همچنین در فرانسه زمانی که کاربر با پلیس فرانسه درگیر می‌شود نیروهای مقابل کاربر به زبان فارسی صحبت نمی‌کنند و پلیس فرانسه و اسپتزناز ارتش روسیه هستند.

فروش این بازی در ایران ممنوع می باشد. تریلر این بازی را در زیر مشاهده می کنید:

 

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید