خانه مقالات معرفی بازی جدید اطلاعات کامل راجب فیفا 2019 و همه شایعات موجود

اطلاعات کامل راجب فیفا 2019 و همه شایعات موجود

0
اطلاعات کامل راجب فیفا 2019 و همه شایعات موجود

با اینکه مدت زیادی از عرضه بازی فیفا ۲۰۱۸ نگذشته اما با شایعات فراوانی درمورد ویژگی های این بازی، تاریخ عرضه، فرمت های بازی و… مواجه هستیم. ما در این مطلب سعی داریم شما رابا  فیفای ۲۰۱۹ آشنا نماییم.

 مشخصات بازی فیفای ۲۰۱۹:

قطعاٌ برای ارتقای این بازی نسبت به نسخه های ماقبل خودش بمنظور محبوبیت هر جه بیشترش به زمان بیشتری نیاز است .ارتقای یک بازی که بر اساس ورزشی است که قوانین آن به سختی در ۱۰۰ سال گذشته تغییر کرده است کمی دشوار است. با این حال EA همیشه یک حقه در آستین دارد که بیش از تغییر شماره و شکل لباس تیم ها است. می توانید مطمئن باشید که The Journey در فصل سوم باز می گردد و به احتمال زیاد از Alex Hunter یا بازیگران دیگری که در دو فصل اول حضور داشته اند استفاده خواهد شد. شاید داستان های جالب دیگری در دنیای فوتبال وجود داشته باشد که بتوان به آن ها پرداخت، اما نمی توان EA را به خاطر استفاده از یک فرمول موفق سرزنش کرد. این در حالی است که EA اخیراً گفته است که شاید فیفا ۲۰۱۹ در کار نباشد و این بازی به عنوان یک سرویس دوره ای، فصل به فصل برای ثبت نام کنندگان به روز شود. البته این چیز جدیدی نیست، چرا که بازی موبایل Madden طی ۳ سال گذشته به روزرسانی شده است. Andrew Wilson مدیر ارشد اجرایی EA اولین بار این ایده را در مصاحبه با بلومبرگ مطرح کرد:

“دنیایی وجود دارد که می توان به آسانی در آن قوانین را تغییر داد و شاید لازم نباشد که هر سال یک نسخه جدید تولید کنیم.” می توان به این ها به عنوان یک سرویس ۳۶۵ روزه زنده نگاه کرد.

فیفا2019

حال شاید بتوان به این نکته پی برد که طبق گفته بسیاری از منتقدان فیفای ۲۰۱۹ میتواند شروع بزرگی برای این سرویس باشد. با اینکه فیفا درآمد زیادی برای شرکت کسب می کند، ظاهراً دلیلی وجود ندارد که فیفا بخواهد ریسک کند و به سرویس ثبت نامی روی بیاورد. این شرکت عنوان یورو ۲۰۱۲ را به عنوان یک DLC (محتوای قابل دانلود) برای فیفای ۲۰۱۲ ارائه کرد و به نظر می آید که به میزان فروش پیش بینی شده نرسیدند. علاوه بر این، برای انتقال به یک سرویس ثبت نامی شما هنوز به یک بازی پایه احتیاج دارید و این بازی نمی تواند فیفا ۱۸ باشد.پس به احتمال زیاد می توانیم نتیجه بگیریم که فیفای ۲۰۱۹ برای امسال عرضه خواهد شد.

فرمت های بازی فیفای ۲۰۱۹:

همان طور که میدانیید بازی فیفای ۲۰۱۸ در ایکس باکس وان، پلی استیشن ۴ و کامپیوتر عرضه شد. جالب اینجاست که پس از ۵ سال وقفه، فیفای ۲۰۱۸ برای کنسول نینتندو سوئیچ نیز ارائه شد. سوئیچ فروش خوبی دارد و مشکل است که این کنسول جذاب را بدون فیفای ۲۰۱۹ تصور کنیم.حجم زیاد بازی اصلی باعث می شود که EA یک نسخه کامل ارائه کند. سال گذشته به دلیل استفاده از یک موتور متفاوت، The Journey ارائه نشد. با این که فیفای ۲۰۱۸ برای ایکس باکس ۳۶۰ و پلی استیشن ۳ عرضه شد، به نظر می رسد که این بازی به سال های آخر خود برای کنسول های قدیمی تر نزدیک می شود.

تاریخ عرضه بازی فیفای ۲۰۱۹:

اینکه بخواهیم در مورد تاریخ دقیق عرضه فیفای ۲۰۱۹ صحبت کنیم کار بیهوده ای است اما می توانیم تاریخ آنرا به طور تقریبی حدس بزنیم. در زیر به تاریخ هایی که فیفا در دهه اخیر عرضه شده است نگاهی می اندازیم:

زمان عرضه بازی

معرفی بازی

۲۷/۰۹/۲۰۰۶

بازی فیفای ۲۰۰۷

۲۰/۰۹/۲۰۰۷

بازی فیفای ۲۰۰۸

۰۳/۱۰/۲۰۰۸

بازی فیفای۲۰۰۹

۰۲/۱۰/۲۰۰۹

بازی فیفای ۲۰۱۰

۰۱/۱۰/۲۰۱۰

بازی فیفای ۲۰۱۱

۰۳/۰۹/۲۰۱۱

بازی فیفای ۲۰۱۲

۲۸/۰۹/۲۰۱۲

بازی فیفای ۲۰۱۳

۲۶/۰۹/۲۰۱۳

بازی فیفای ۲۰۱۴

۲۶/۰۹/۲۰۱۴

بازی فیفای ۲۰۱۵

۲۲/۰۹/۲۰۱۵

بازی فیفای ۲۰۱۶

۲۷/۰۹/۲۰۱۶

بازی فیفای ۲۰۱۷

۲۹/۰۹/۲۰۱۷

بازی فیفای ۲۰۱۸

؟؟؟

بازی فیفای ۲۰۱۹

 

با دیدن تاریخ ها متوجه می شویم که این بازی همه ساله در ماه های سپتامبر یا اکتبرعرضه می شدند به احتمال زیاد فیفای ۲۰۱۹ دریکی از همین دو ماه در سال ۲۰۱۸ عرضه شود.

 

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید