چند نکته ضروری برای بازی فیفا 2021

2
FIFA_21-1

در FIFA 21 در نسخه PS4 اتفاق جدیدی نمی افتد، زیرا تیم سازنده آن برای ورود نسل بعدی این مجموعه آماده می‌شود. خرید یک نسخه از FIFA 21 در هر یک از کنسول های خانواده به شما امکان دسترسی به امضای جدید و جذاب آن را در ماه نوامبر می دهد، که بسیار عالی است. آن هم در صورتی که محتوای آن ثابت بماند.

1-SBCهای پایه و پیشرفته بخش Ultimate Team را کامل کنید

استفاده از چالش‌های Squad building در بخش‌های ساده و پیشرفته راه‌های خوبی برای بدست آوردن فوری پول هستند. کامل کردن تمامی گروه‌ها پک‌های ارزشمندی برایتان به ارمغان می‌آورد. هرچند جایزه‌های این روش تضمین شده نیستند اما در طولانی مدت، سود خوبی برایتان خواهند داشت.

اگر برای کامل کردن چالش‌های ساخت گروه به کمک نیاز دارید از سایت‌های معتبر FUT مثل Futbin استفاده کنید. در این سایت بخشی وجود دارد که کاربران راه‌حل‌های ارزان خود را برای حل کردن این چالش‌ها پیشنهاد دادند.

2-قبل از مسابقه‌ زدن ضربه‌های آزاد را از بخش skill games تمرین کنید

ضربه‌‌های آزاد همیشه صحنه‌های دلهره‌آوری هستند؛ مخصوصا اگر به‌تازگی با سری فیفا آشنا شده باشید. از دست دادن این موقعیت‌ها با پر کردن زیاد قدرت و بیرون رفتن توپ یا فرستادن آن درست جایی که دروازه‌بان حریف ایستاده کار راحتی‌ست. به همین دلیل پیشنهاد می‌کنم حتما قبل از آن به بخش Set Pieces در منوی Skill Games رفته و تمرین‌های مقدماتی و پیشرفته آن را انجام دهید. در آن بخش می‌توانید انواع ضربات آزاد را تمرین کنید.

3-برای ایجاد Ultimate Team متفاوت فکر کنید

وقتی درباره بخش Ultimate Team صحبت می‌کنیم، بازیکنان و لیگ‌های متفاوتی هستند که بسیار محبوبند؛ بازیکنانی که با قیمت‌های زیادی در بازار نقل و انتقالات خرید و فروش می‌شوند. Premier League, La Liga, Serie A,  و  Bundesligaاز جمله این لیگ‌ها هستند. شاید بازیکن محبوبی در این لیگ‌ها داشته باشید و بخواهید از آن‌ها استفاده کنید، اما بهتر است بدانید در لیگ‌های رده پایین‌تر هم بازیکنان خیلی خوبی وجود دارند. به این معنا که می‌توانید تیمی قدرتمند با هزینه کمتری دست و پا کنید.

برای این کار لیگ‌هایی مثل Ligue 1, Liga NOS, و Chinese Super League را بررسی کنید تا بازیکنان قدرتمند و ارزانی بدست بیاورید. با درست کردن ارتباط‌های خوب بین بازیکنان (بین بازیکنانی که از یک تیم باشگاهی یا یک کشور هستند) می‌توانید تیمی قدرتمند با بازیکنانی از سرتاسر جهان تشکیل دهید. به همین دلیل مطمئن شوید که هیچگاه خودتان را به یک لیگ یا یک کشور محدود نکردید.

4-مهاجمین سریع هنوز هم بهترین راه برای گل زدن هستند

همیشه سرعت باارزش‌ترین ویژگی بازیکنان فیفا بوده است. حمله از کناره‌ها یا پاس‌های بلند پشت مدافعین – که به جز چند استثنا هیچگاه سرعت بالای 90 ندارند – همیشه یکی از موثرترین راه‌ها برای حمله کردن بوده و است؛ چه مستقیما به سمت دروازه حرکت کرده و گل بزنید و چه توپ را به کناره‌ها برده و سپس با یک پاس خوب به گل برسید.

برای این کار تیم خود را با مهاجمین سریع و ارزان آماده کنید – یا در حالت‌های دیگر تیمی را انتخاب کنید که مهاجمین سریع داشته باشد – و از آنان برای رسیدن به گل استفاده کنید.

 

2 دیدگاه ها

  1. سری فیفا دیگه واقعا خسته کننده هستن
    من که نه تنها به فوتبال علاقه ندارم ، بلکه وقتی هم داشتم فقط نسخه 2017 رو گرفتم

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید