5 تا از بهترین تریلر های منتشر شده از بازی بتلفیلد5

0
بتلفیلد5

آنچه که در این متن برای شما به اشتراک می گذاریم ۵ تا از بهترین تریلرهای منتشر شده از بازی بتلفیلد ۵ می باشد. در تمامی این تریلرها، صحنه های گیم پلی این بازی به همراه سلاح ها، وسایل نقلیه و … را خواهید دید. پس با بازی بتلفیلد V می توانید تجربه‌ای جدید در بین بازی‌های جنگ جهانی دوم محور بدست آورید…

بازی بتلفیلد توسط پیشرفته ترین زبان های برنامه نویسی طراحی شده است و به سیستم قدرتمندی برای اجرا نیاز دارد. این بازی برای کودکان مناسب نیست و بهترین بازی های کودکانه را میتوانید در اینجا مشاهده نمایید.

مقدمه:

یکی از بازی های استراتژی و جنگجویانه که بعد از بتلفیلد ۴ و در سال ۲۰۱۹ در اختیار مخاطبان قرار گرفت بازی بتلفیلد ۵ است که امکان بازی کردن بصورت گروهی و تیمی را برای کاربران فراهم کرده است. در این بازی می توانید با اجرای نقشه های از قبل طراحی شده به شکار دشمن بروید و آنها را شکست دهید. آنچه که از محتوای این بازی در می یابیم! بخش داستانی آن است که اهمیت زیادی برای سازندگان داشته و ناگفته های جنگ جهانی دوم را روایت می کند. بتلفیلد ۵ را از لحاظ جلوه‌های بصری و صداگذاری می‌توان چون گذشته یکی از بهترین‌های سال دانست. تخریب‌پذیری بهتر و اضافه شدن انیمیشن‌های جدیدی چون پریدن از پنجره‌ها و یا خزیدن روی زمین به سمت عقب همه از تغییرات و ویژگی‌های تازه‌ای هستند که برای اولین بار در Battlefield V به این سری اضافه شدند. بازی کردن بخش چندنفره بازی واقعا لذت‌بخش است و آنقدر می‌تواند دقایقی پیش‌بینی‌نشده وغیر‌منتظره برای‌تان رقم بزند که حس کنید واقعا مشغول جنگیدن در یکی از جبهه‌های جنگ جهانی دوم هستید و هر لحظه ممکن است اتفاق جدیدی برای‌تان رخ بدهد. بتلفیلد ۵ جلوه‌های صوتی بی نظیری دارد و در جریان منوی بازی یا در بحبوحه دقایق پایانی نبرد‌ها موسیقی های کاملا مناسب بازی پخش می‌شوند.

حتما ببینید: دانلود ۵ فیلم جالب از بازی وارکرافت ۲۰۱۳-۲۰۱۹ که باید ببینید!

۱-تریلر گیم پلی بازی بتلفیلد ۵ – Battlefield V

۲- تریلر بازی – Battlefield V

۳- تریلر بازی Battelfield V

۴- تریلر رسمی بتل رویال بازی Battlefield V

 ۵- اولین تریلر رسمی Battlefield V بتلفیلد ۵

چنانچه سؤال و یا ابهامی در مورد این مطلب دارید در بخش نظرات از کارشناسان ما بپرسید.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید