بهترین بازی‌های اکشن تیراندازی اول شخص pc در سال 2018-2019

0
بازی تیراندازی اکشن نقش اول

در این مطلب، بهترین بازی های اکشن first person shooter یا نقش اول در سال 2018 تا 2019 را به شما معرفی می کنیم. این نوع از بازی جزو محبوب ترین ژانر بازی های کامپیوتری می باشد.

1-بازی Doom 2017

نسخه جدید بازی Doom که یکی از پایه‌گذاران خشونت و همچنین سبک تیراندازی اول‌شخص در دنیای بازی‌ها بود، حالا منتشر شده و باید گفت در برخی موارد از هسته خود دور شده و در خیلی از موارد نیز ستون‌های اصلی خود را حفظ کرده است. اگر از جمله طرفداران پر و پاقرص این سری هستید، همین ابتدای کار خیال‌تان را راحت کنم؛ خشونت و سرعت، همراه با لذت وصف نشدنی کشت و کشتار با حضور یک‌پارچه و بی‌وقفه شیاطین به قوت خود باقی مانده‌اند.

مطلب مشابه: قبل از خرید اینترنتی بازی های جدید کامپیوتری حتما این مطلب را بخوانید!

شلیک کننده‌ی نقش اول در این بازی با درون مایه‌های ترس است که بازی کنندگان را در نقش یک تیر انداز در دریایی بی‌نام قرار می‌دهد که به مریخ فرستاده شده تا با نیروهای شیطانی‌ای از جهنم قبل از اینکه آن‌ها راه خود را به زمین پیدا کنند بجنگند. بخش گروهی بازی شامل 6 نما و 9 نقشه‌ی بازی گروهی در زمان انتشار است. بازی به بازیکنان اجازه می‌دهد تا اسنپ مپ های خودشان را خلق و به نمایش بگذارند

این بازی از زمان انتشارش در 2017, نتایج بسیار خوبی در بازنگری‌ها و نقدهای تمجیدی در عمق داستان در نمای در دسته تک بازیکن و اکشن بدون توقف با پیمایش سریع خود در مقدار متوسط دریافت کرده است زیرا در بازنگری آرا با مقداری نه چندانی فاصله که باعث می‌شود از سایر بازی‌های شلیک کننده‌ی نقش اول دیگر جدا باشد ترکیب می‌شود.

2-بازی Overwatch

نگهبانی پرفراز یک بازی شلیک کننده اول شخص گروهی از شرکت تولید سرگرمی و بازی بلیزارد است که به‌طور برجسته مبارزه کردن (درگیری تن به تن) مبتنی بر دسته‌های گروهی را نمایان می‌کند. بازیکنان یک قهرمان را برای انجام بازی انتخاب می‌کنند که هر کدام قوانین و توانایی‌های منحصر به فردی را دارد. یک دور بازی شامل 4 سبک است که مبتنی بر تعاون گروهی است.

به عنوان یک تیراندازی اول‌شخص آنلاین، «وجود بالانس» در بازی و «توانایی‌محور بودن» آن بسیار مهم و حیاتی هستند و این دقیقا همان ویژگی است که در بازی‌های موفق هم‌سبک مثل Counter Strike یا Quake نیز به خوبی رعایت شده است. در Overwatch کلا شاهد ۲۱ قهرمان هستیم که هریک از آن‌ها از لحاظ ظاهری، شخصیتی و خصوصیات مبارزه‌ای با یکدیگر فرق دارند و در ۴ کلاس تانک، پشتیبان، مهاجم و مدافع دسته‌بندی می‌شوند. هر قهرمان دارای دو توانایی خاص است و یک توانایی «آلتیمت» (Ultimate) هم دارد که پس از مدتی شارژ می‌شود و بسیار قدرت‌مند است.

مطلب مشابه: معرفی 16 تااز بهترین بازی های کامپیوتری سال 2018 (به انتخاب کاربران جهانی)

Overwatch که در 2016 منتشر شده، اولین حق انحصاری بازی جدید بلیزارد از زمان انتشار بازی بازگشت حیله‌ی ستاره در سال 1998 است. این بازی سریعاً به یکی از محبوب‌ترین و شدیداً تحسین شده ترین بازی‌های 2016 تبدیل شد. آموختن چگونگی انجام این بازی بسیار ساده است.

3-بازی BioShock Infinite

شوک زیستی نامحدود یکی از تیراندازان نقش اول در صحنه پردازی استیم پانک و سومین بازی از سری بازی‌های بیوشاک است که هرکدام از آن‌ها هم توسط بازی کنندگان و هم توسط کارشناسان و منتقدان به یک اندازه بازخورد مثبت داشته اند. در شوک زیستی بینهایت (BioShock Infinite) الماسی از یک بازی را می یابید که دو بازی دیگر قبل از خود در مجموعه را نیز تحت‌الشعاع قرار می‌دهد و جایگاه بهترین تیر انداز نقش اول را طی سالیان گذشته به خود اختصاص می‌دهد.

4-بازی سقوط تایتان ها- Titanfall

Titanfall-PC

سقوط تیتان‌ها یک بازی نقش اول شلیک کننده گروهی است که در سال‌های زیادی از آینده در گروهی دور افتاده از سیارگان که مرز نام دارند قرار گرفته در بازی، بازی کنندگان خود را میابند و با یک کشمکش درنده‌ی خون آلود میان 2 فرقه میابند. بنگاه صنعتی بین ستاره‌ای که سیاره‌ها را در خط فاصل مرزی و نیروی شبه نظامی کنترل می‌کند. گروهی آواره که به دنبال در هم شکستن کنترلی است که بنگاه بین ستاره‌ای که بر روی خط فاصل مرزی است را شکست دهد. بازی کنان سربازی را کنترل می‌کنند که با یک سنت به‌عنوان خلبان از طرف یکی از دو فرقه انتخاب شده است را کنترل می‌کنند. همچنین خلبان به یک وسیله‌ی دارای نیروی جهت که به آن‌ها اجازه می‌دهد حرکات آکروباتیک مثل دویدن روی دیوارها، پرش مضاعف انجام دهند مجهز شده است. خلبان‌ها بعد از گذر یک دوره‌ی زمانی می‌توانند با یک تایتان در پایین تماس بگیرند که جنگ جوی مکانیزه شده‌ای است که آن‌ها را راهنمایی می‌کند.

نقشه‌های اضافی نیز قابل دسترس‌اند که در 3 بسته‌ی محتوایی قابل دانلود منتشر شده‌اند. ای ال اس شامل آرایش گسترده‌ای از تسلیحات و تجهیزات بارگیری‌های سنتی است و تا 12 بازیکن را در نبردهای آنلاین پوشش می‌دهد.

5-بازی Wolfenstein: The New Order

دستور جدید خط سیر بازی را ادامه می‌دهد که با برگشت به قصر و ولف استین شروع می‌شود یک بار دیگر بازی کنان نقش نیروی منحصر به فرد آمریکایی بی جی را بر عهده می‌گیرند هنگامی که به‌تازگی از کایی 14 ساله بیدار شده است و خود را در یک پناهگاه امن برای اداره کردن میابد. هنگامی که همچنین مطلع می‌شود که آلمانی‌ها جنگ را برنده شده‌اند بعد از فرار بی جی به یک جنبش مقاومتی برای یک حمله‌ی جدید که در برابر تعرض جدید نازی‌ها شروع می‌شود می‌پیوندد همچنان که او سعی می‌کند تا هدف نازی‌ها را در تقسیمات فوق الطبیعه شکست دهد.

و ولف استین: روی هم رفته بر حسب بازی‌ها و خط سیر داستان هایی که در 2 سال اخیر منتشر شده‌اند دستور جدید فقط یکی از بهترین‌های نقش اول تیراندازی نیست. این بازی همچنین یکی از بهترین‌های نقش اول تیرانداز در جنگ جهانی دوم است. بازی تا حدی مانع این واقعیت است که در هیچ یک از سبک های آن بازیکنان گروهی نمی‌توانند همراه با سبک یک تک تیرانداز حرفه‌ای پیشروند. این امر به بازی مقدار محدود شده‌ای از امکان بازی دوباره را می‌دهد. مأموریت بازیکن مقداری طولانی است هرچند که تمام 16 مأموریت را همراه با عملیات جورواجور و مأموریت‌های کوچک درز هرکدام را دارا باشد.

6-بازی Metro 2033 Redux

مترو 2033 ردوکس به‌عنوان نسخه‌ی قطعی به نسخه‌ی 2010 مترو 2033 حواله شده است. شلیک کننده نقش اول در دوره‌ای پس از یوحنا و در بازی ترسناک در تلاش برای نجات از مرگ است که در متروی زیر زمینی مسکو از یک جنگ هسته‌ای که سطح زمین را غیرقابل سکونت کرده است طراحی شده است. این بازی بر روی نقش پردازی آخرین بازی 4 ای ساخته شده است. برای کنسول‌های نسل بعدی که کیفیت گرافیک‌های هنری، نور پردازی پیشرفته و اسلوب فیزیکی را نمایان می‌کند. بازی همچنین طبق معمول سیستم آب و هوایی پویا و جدیدی را نشان می‌دهد.

مطلب مشابه: معرفی 10 تااز بهترین بازی‌های مسابقه ای ماشینی 2018 برای کامپیوتر

بازی صحنه‌های مبارزه‌ی تک تیراندازی را که در هشت قسمتی که منتشر شده‌اند پخش شده است را با 32 مأموریت و 5 جست و جوی جانبی به تصویر می‌کشد.

مترو 2033 همچنین شامل پایان سری دیگری است که به‌وسیله‌ی به پایان رساندن وظایفی معین در مأموریت‌های مختلف در سراسر بازی قفل گشایی می‌شود. یک دی ال سی در دسترس به نام مهاجمان تک آور که دارای دو سطح دشواری از بازی است، 2 جنگ افزای جدید و 9 دست یابی جدید به بازی اضافه می‌کند.

 

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید