بهترین بازیهای xbox one ویژه دخترهای زیر 16 سال

0
بازی ایکس باکس وان دخترانه

کارشناس بازی ما مشغول بررسی بهترین بازی های Xbox One برای دختران است. در حقیقت دختران بیشتر از هر زمان دیگر در حال بازی کردن بازی های ویدئویی هستند و بنظر ما این بسیار عالی است!

یکی از بهترین کنسول ها در بازار در حال حاضر Xbox One است. مهم نیست که آیا فرزند شما دارای یک ایکس باکس اصلی، Xbox One S یا چه نوع دیگری ست. تمام این موارد در همه مدل ها قابل اجرا اند.

فهرست

  1. Minecraft
  2. Minecraft Story Mode
  3. Disney Infinity 3.0
  4. Lego Dimensions – Best Xbox One Games For Girls
  5. Mirror’s Edge Catalyst
  6. Skylanders Imaginators
  7. Just Dance 2018
  8. Zoo Tycoon
  9. Overwatch – Xbox One Games For Girls
  10. Stardew Valley: Collector’s Edition

 Minecraft

حتی اگر بازی های ویدئویی نمی کنید، مطمئنا از Minecraft شنیده اید، Minecraft یکی از بهترین هایی ست که در حال حاضر در بازی های ویدئویی اتفاق می افتد و Xbox One دارای نسخه خوب آن است.

شما می توانید آنچه را که می توانید تصور کنید، بسازید. کودک شما می تواند یک بازی بقا را شروع کند که در آن نیاز به جمع آوری منابع برای آشپزی، ساخت سلاح و ساخت خانه باشد یا فقط می تواند خلاق باشد، در حالی که از تصورات خود برای ساخت انواع ساختارهای عالی استفاده می کنند.

به تازگی کمپانی Minecraft Xbox One Edition به روز رسانی شده است که تمام این بازی های سرگرم کننده را به آن اضافه شده است. این باعث می شود حتی بیشتر سرگرم کننده به کمیته مبارزه با سانسور! حتی اگر شما در بازی نیستید، بازی Minecraft یک بازی است که می توانید با بچه خود بازی کنید زیرا بسیار آسان است که وارد آن شوید.

Minecraft Story Mode

ایده ی داستان این است که کودک شما به عنوان جسی بازی می کند (که می تواند مرد یا زن باشد) و آنها باید جهان را نجات دهند. چه چیزی باعث می شود. انتخابات و تصمیماتی که کودک شما در این بازی می گیرد آن را زیبا می کند.

این واقعا یک بازی فوق العاده است و کودک شما می خواهد دوباره بازی کند، زیرا بازی می تواند به چند جهت متفاوت با توجه به انتخاب هایی که انجام می دهد، حرکت کند. Minecraft Story Mode یک بازی واقعا باور نکردنی است.

Disney Infinity 3.0

می دانیم که مربوط بودن به جنگ ستارگان می تواند انتخاب را برای دختران سخت کند اما تعداد زیادی از کاراکترهایی که دختر شما آن را دوست دارد در آن وجود دارند، شخصیت هایی مانند Stitch، Rapunzel، Princess Jasmine، Minnie Mouse، Donald Duck، Alice In Wonderland و …

کودک شما می تواند انواع دنیاهای باحال را بر اساس چیزهایی مانند Marvel، Princesses دیزنی، جنگ ستارگان و تقریبا هر چیز دیگر ایجاد کند. همچنین Disney Infinity در حال حاضر کمترین قیمت بازی ویدئویی است.

Lego Dimensions

آنچه که در مورد Dimensions Lego دوست داریم، این است که واقعا دیوانه کننده است!

ماجراجویی که شامل شخصیت های The Wizard Of Oz، The Simpsons، DC Super Heroes، The Hobbit و بسیاری دیگر است. این بازی سرگرم کننده و جذاب است. یک بازی است که خیلی سخت نیست، حتی مادر و پدر قادر به پیوستن به آن همراه فرزند خود هستند.

Lego Dimensions دارای یک مجموعه کامل که می توانید آن را خریداری کنید. شما می دانید که این بازی شما را به آینده خواهد برد و این باعث می شود که برای دختران جذاب باشد باشد.

Mirror’s Edge Catalyst

در حال حاضر این بازی مورد نظر نوجوانان قرار گرفته است، بنابراین برای دختر شما خوب است!

Edge Catalyst Mirror یکی از بهترین بازی های Xbox One برای دختران است، زیرا یکی از قهرمانان زن در آن است.

این بازی داستان بسیار جذابی دارد و دختران واقعا آن را دوست دارند. یک بازی اول شخص است، قهرمان باید بجنگد، پرش کند، صعود کند و از توانایی های ورزشی اش برای از بین بردن افراد بد استفاده کند.

واقعا شخصیت های کلاسیک خنده دار خیلی خوب وجود نداره تا بازی کردن به عنوان کسی که قوی و باحال باشه، واقعا به عنوان چیزی که همه ی بازیگران دخترانه از آن لذت می برند، خصوصا با توجه به اینکه چگونه داستان جذاب است.

Skylanders Imaginators

Skylanders بازی جالی است که توانست بچه ها را هیجان زده کند.

این بازی امکاناتی دارد که آن را از همه چیز جدا می کند، زیرا فرزند شما واقعا می تواند Skylander خود را ایجاد کند!

برای به دست آوردن بهترین نتیجه باید شخصیت ها را خریداری کنید؛ اما بسته شروع کننده ساعت ها و ساعت ها فرزندتان را سرگرم می کند.

برخی کارکتر ها ممکن است کمی دلهره آور به نظر برسد، اما شما می توانید فقط بسته استارتر دریافت کنید و بچه ی شما برای مدت طولانی لذت خواهد برد.

Zoo Tycoon

یک بازی سرگرم کننده ایکس باکس One است، به ویژه اگر بچه ی شما واقعا به تیراندازی و چیزهایی مانند آن علاقمند است.

Zoo Tycoon یک بازی است که در آن شما باید یک باغ وحش را بسازید. شما باید تصمیم بگیرید که کدام محوطه به چه چیزی اختصاص یابد، کالاهای مورد نظر خود را به فروش می رسانید و به طور کلی می توانید از خوشحالی حیوانات اطمینان حاصل کنید. ایده اصلی این است که از حیوانات مراقبت کنید.

Zoo Tycoon ممکن است یکی از بازی های قدیمی Xbox One باشد (همچنین بسیار ارزان است)، یکی از بازی ها برای بازیکنان دختر است که دوست دارند همه چیز زیبا باشد.

Overwatch

یکی از داغ ترین بازی های Xbox One برای دختران است. اگر یک بازی وجود داشته باشد که همه بچه ها در سال گذشته به آن دست پیدا کرده اند، Overwatch بود. Overwatch یک بازی تیراندازی اول شخص است که واقعا کار تیمی را نشان می کند.

اگر دختر شما چنین بازی ای را قبلا انجام نداده باشد، این یک شروع عالی برای او خواهد بود. Overwatch حاوی محتویات جدیدی است که همیشه اضافه شده است.

اما آنچه واقعا از این بازی یک مورد عالی برای دختران می سازداین است که دارای شخصیت های زنانه هستند و بسیاری از دختران عاشق آن چهره های زنانه در بازی هستند؛ بنابراین اگر شما به دنبال یک بازی برای کودک خود هستید که دارای بسیاری از شخصیت های زن هست، Overwatch به اندازه کافی عالی ست.

Stardew Valley: Collector’s Edition

یک بازی است که در آن شما باید قطعه زمین را که گرفته اید به یک مزرعه تبدیل کنید. دارای محصولات، حیوانات و انواع دیگر چیزهای مفید مانند ماشین آلات است که به شما کمک خواهد کرد. کار کنید تا مطمئن شوید مزرعه شما بهترین است و کل منطقه شاد و با هم کار می کنتد!

یک بازی محبوب و قطعا یکی از بهترین بازی های Xbox One برای دختران است. این نوعی از بازی است که فرزند شما نمی خواهد برای «فقط پنج دقیقه بیشتر» بازی کند، زیرا واقعا اعتیاد آور است.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید